Skip navigation links
صفحه اصلی
حوزه ریاست
معاونت ها
دانشکده ها
دانشجویان
استادان
همایشها و سمینارها
نشریات علمی پژوهشی
تماس با ما
Skip navigation links
معاونت پژوهش و فناوری
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی
Lists
اسامی روسای اداره امور آموزش و دانشجوئی دانشکده ها
اعلانات آموزشی
اداره هیات علمی
اداره امتحانات
هیات اجرایی جذب استان
بایگانی
آمار و اطلاعات آموزشی
کمیسیون موارد خاص
اطلاعات مفید برای دانشجویان
آنچه دانشجویان بایدبدانند
بخشنامه های مورد نیاز اساتید محترم
اسامی مدیران گروه های آموزشی
اسامی کارشناسان بر اساس دانشکده
شرح وظایف کارشناسان آموزش
شرح وظایف مدیران گروه
رشته های جدید تحصیلات تکمیلی
لیست رشته های بدون کنکور و با کنکور
آئین نامه پذیرش دانشجویان غیرایرانی غیربورسیه
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی
معاونت دانشجویی و فرهنگی
معاونت اداري و مالي
معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی دانش بنیان
معاونت عمراني
اسامی مدیران گروه های آموزشی 

دانلود فایل اسامی مدیران گروه های آموزشی

 

 

رديف

نام گروه

نام ونام خانوادگي

1

کارشناسی حسابداری

اردلان رجبی

 

2

ارشد حسابداری

عطا الله محمدی

 

3

علوم تربیتی

سهیلا حسین پور

 

4

کارشناسی پرستاری

اطهره نجفی

 

5

کارشناسی مدیریت

محمد شبانی

 

6

دکتری حسابداری ، دکتری مدیریت مالی و ارشد مدیریت بازرگانی گرایش مالی،  بیمه ،کارآفرینی

عطاله محمدی

 

7

صنایع غذایی

فردین میراحمدی

 

8

کارشناسی پیوسته مهندسی معماری

محمدآزاد احمدی

 

9

ارشد و دکتری معماری

قادر بایزیدی

 

10

کارشناسی ناپیوسته و معماری

فرزین چاره جو

 

11

مهندسی آب و مرتع و آبخیزداری

وفا رضایی

 

12

زراعت و اصلاح نباتات

بابک پاساری

 

13

آمار و ریاضی

عیسی محمدی

 

14

مکانیک

بهار امانی

 

15

مهندسی صنایع

کامیار چالاکی

 

16

گروه معارف

نعمت اله کاظمی

 

17

مامایی

مریم بابایی

 

18

کارشناسی و تحصیلات تکمیلی تربیت بدنی

سمیرا علی ابادی

 

19

مهندسی شیمی

حسن صیدی

 

20

دکتری فیزیک

فایق شیخه

 

21

ارشد و دکترای حقوق

احمد فلاحی

 

22

دکتری مدیریت بازرگانی – دولتی با دو گرایش منابع انسانی و دولتی و ارشد مدیریت اجرایی

هیرش سلطان پناه

 

23

دروس عمومی تربیت بدنی

جلیل مرادی

 

24

کارشناسی حقوق

انور احمدی

 

25

مهندسی کامپیوتر و فن آوری اطلاعات

وفا میهمی

 

26

ارشد مدیریت بازرگانی در گرایش های داخلی، بین الملل، تحول، بازاریابی، تجارت الکترونیک و مدیریت استراتژیک

محمود رحمانی

 

27

کارشناسی مهندسی عمران

جمشید کرمی

 

28

علوم درمانگاهی دامپزشکی

رسول رحیم زاده

 

29

روان شناسی

امید مرادی

 

30

هنر

خسرو سینا

 

31

نقشه برداری

ابوبکر رحیمی

 

32

ارشد و دکتری عمران

شهریار شهبازپناهی

 

33

الکترونیک و برق

آریز نصرت پور

 

34

ارشد و دکتری نرم افزار

سید امیر شیخ احمدی

 

35

زیست

زهرا هوشمندی

 

36

دکترای فلسفه هنر

سید صادق زمانی

 

37

کلیه مقاطع زبان

محسن معصومی

 

 

 
لینک های مفید | حسابرسي مشتركين اينترنت | پست الکترونیک | کتابخانه دانشگاه | کتابخانه دیجیتال | سامانه ثبت نام | همایش ها و سمینارها | اعضای هیات علمی

تمامی حقوق برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج محفوظ است.